Grelnik Shx SHXP2200PTC, 2200 W
VIDEO
5.0
Visoko zmogljiva naprava, ki združuje učinkovitost in udobje. Z močjo 2200 W in
keramičnim grelnim elementom
ogreje prostor hitro in enakomerno,
štiri delovne stopnje
omogočajo ogrevanje in hlajenje glede na letni čas. Termostat se nastavi med
20°C in 32°C
120° nihanje
za učinkovito razpršenje toplote po prostoru.
Ponaša se z
vgrajeno zaščito proti pregrevanju in varnostno funkcijo proti prevrnitvi
, kar zagotavlja brezskrbno uporabo.
Stopnje ogrevanja:
4.
Časovnik:
da (12 urni)
Moč:
2200 W.
Garancija:
24 mesecev.
Proizvajalec:
She.
Oznaka proizvoda:
grelnik, električni grelnik.
Na zalogi
| Dobava: ~ 1 dan
Želite brezplačno dostavo?
Želim brezplačno dostavo >
Miška Logitech M280 Wireless, brezžična, črna - v kompletu <strong>ceneje</strong>.
Brezžična optična
miška Logitech z naprednim Unifying sprejemnikom.
Cena z DDV
ali
plačajte po obrokih z
Količina:
Pošlji povpraševanje
Kupite več kosov in privarčujte! | cene na kos
Količinski popusti
2
3 ali 4
5 ali več
Več je manj
Miška Logitech M280 Wireless, brezžična, črna - v kompletu
ceneje
Brezžična optična
Miška Logitech M280 Wireless, brezžična, črna
Cena kompleta
Ocene
Oddajte mnenje
Mnenje lahko oddajo samo registrirani uporabniki
Naslov mnenja:
Mnenje o izdelku:
Ocena izdelka:
slabo (1)
dobro (5)
Mnenja uporabnikov
Ocenil:
uporabnik
Se ti mnenje zdi koristno?
Da
Ne
0
/
0
Povezani izdelki
Kalorifer Adler AD7725, 2000 W, črn
Cena z DDV:
Kalorifer Adler AD7725w, 2000W, bel
Kalorifer Mill CUS1800MECBA, 1800 W, črn
Kalorifer She PTC, keramični, 1800W
Kalorifer Shx s termostatom in vrtljivo funkcijo, 2000 W
Kalorifer Shx s termostatom, 2000 W
Kalorifer Ufesa Plux, 2000 W, bel
Kalorifer VonHaus PTC 2514041, 2000 W