Keramični kalorifer Ufesa CC1800IP, 1800 W, bel
VIDEO
4.0
Keramični kalorifer Ufesa je idealna rešitev za vse, ki se radi na hitro pogrejejo. Uporablja
močan motor
, ki čim bolj
razprši toploto.
Idealen kot
osebni grelec doma
ali
na delovnem mestu
. Za večjo varnost je grelec opremljen s
preklopnim stikalom in sistemom zaščite pred pregrevanjem
dve stopnje toplote
ter funkcijo prezračevanja, za bolj učinkovito, enakomerno in varno segrevanje zraka.
Moč:
1800 W.
Dimenzije:
200 x 140 x 270 mm.
Teža:
1,65 kg.
Garancija:
24 mesecev.
Proizvajalec:
Ufesa.
Oznaka izdelka:
radiator, kalorifer.
Ni na zalogi
pri dobavitelju:
Pokličite nas.
Želite brezplačno dostavo?
Želim brezplačno dostavo >
Miška Logitech M280 Wireless, brezžična, črna - v kompletu <strong>ceneje</strong>.
Brezžična optična
miška Logitech z naprednim Unifying sprejemnikom.
Cena z DDV
Stara cena:
21% prihranka
ali
plačajte po obrokih z
Količina:
Pošlji povpraševanje
Kupite več kosov in privarčujte! | cene na kos
Količinski popusti
2
3 ali 4
5 ali več
Več je manj
Miška Logitech M280 Wireless, brezžična, črna - v kompletu
ceneje
Brezžična optična
Miška Logitech M280 Wireless, brezžična, črna
Cena kompleta
Ocene
Oddajte mnenje
Mnenje lahko oddajo samo registrirani uporabniki
Naslov mnenja:
Mnenje o izdelku:
Ocena izdelka:
slabo (1)
dobro (5)
Mnenja uporabnikov
Ocenil:
uporabnik
Se ti mnenje zdi koristno?
Da
Ne
0
/
0
Ocenil:
uporabnik
Se ti mnenje zdi koristno?
Da
Ne
/
Povezani izdelki
Keramični kalorifer Adler CR7726 1500W, črn