Oljni radiator MILL AB-H2000DN, 2000 W, belo jeklo
VIDEO
4.0
Oljni radiator Mill
estetsko poživi dom
in hkrati nudi topel občutek v zimskem času. Je
inovativen oljni radiator
z najsodobnejšo tehnologijo. Zaradi svoje oblike ima radiator
zaprto strukturo okoli reber
hitrejši
in
učinkovitejši
distribuciji toplote v prostoru.
''Tip-over'' switch
poskrbi, da se radiator sam ugasne v kolikor se prevrne.
Zaščita pred pregrevanjem
pa poskrbi, da se bo grelec samodejno izklopil, če se pregreje. Radiator ima
aluminijast podstavek
za dodaten občutek kakovosti. Day/night program omogoča
nastavitev ure delovanja
in s tem omogoči zmanjšanje porabe energije do 25 %.
Barva:
bela.
Moč:
2000 W.
Mehanski termostat:
da.
Nastavitev ogrevanja:
800 / 1200 / 2000 W.
Dimenzije:
656 x 420 x 150 mm.
Garancija:
60 mesecev.
Znamka:
Mill.
Oznaka izdelka:
radiator, olje.
Ni na zalogi
pri dobavitelju:
Pokličite nas.
Želite brezplačno dostavo?
Želim brezplačno dostavo >
Miška Logitech M280 Wireless, brezžična, črna - v kompletu <strong>ceneje</strong>.
Brezžična optična
miška Logitech z naprednim Unifying sprejemnikom.
Cena z DDV
ali
plačajte po obrokih z
Količina:
Pošlji povpraševanje
Kupite več kosov in privarčujte! | cene na kos
Količinski popusti
2
3 ali 4
5 ali več
Več je manj
Miška Logitech M280 Wireless, brezžična, črna - v kompletu
ceneje
Brezžična optična