Tiskalnik nalepk Brother QL-1100CYJ1
4.0 1
Tiskalnik nalepk Brother za tiskanje širokih transportnih nalepk s črtnimi kodami. Opremljen je s številnimi funkcijami, za službe/oddelke, ki se ukvarjajo s prevzemom in oddajo pošte in skladišča. Možnost žične povezave in širina tiskanja do 101,6 mm omogočajo največjo prilagodljivost. Omogoča tiskanje nalepk FBA (Fulfilled By Amazon) prek posebne funkcije Tiskanje z izrezovanjem za PDF in vgrajen rezalnik nalepk. Popolnoma je združljiv z računalnikoma PC in Mac, zahvaljujoč povezavi USB in brezplačni programski opremi za oblikovanje nalepk P-touch Editor, ki omogoča dodajanje besedila, slik in črtnih kod na nalepke.
Povezljivost: USB.
Resolucija tiska: 300 x 300 dpi.
Širina nalepke: do 103,6 mm.
Hitrost tiskanja: do 110 mm/sekundo.
Največja širina DK-trakov: 103,6 mm.
Največja dolžina tiska: 3000 mm.
Največja širina tiska: 101,6 mm.