Tiskalnik nalepk Brother QL-1100YJ1
4.7 3
Povezljivost: USB.
Širina nalepke: do 103,6 mm.
Hitrost tiskanja: do 110 mm/sekundo.
Širine Tz-trakov: 3.5, 6, 9, 12, 18, 24, 36 mm.