Konvektorski radiator Mill SG2000LED LED, 2000 W, belo jeklo
Barva: bela.
Moč: 2000 W.
Ogrevanje: 3 stopnje (750 / 1250 / 2000 W).
Napajanje: 220 - 240 V ~ 50 / 60 Hz.
Dimenzije: 62,0 x 9,5 x 33,5 cm.
Garancija: 60 mesecev.
Proizvajalec: Mill.
Oznake izdelka: radiator, jeklo, LED.
Na zalogi | Dobava: ~ 1 dan
Želite brezplačno dostavo?
Brezžična optična miška Logitech z naprednim Unifying sprejemnikom.
Cena z DDV
ali
plačajte po obrokih z .
Pošlji povpraševanje
Kupite več kosov in privarčujte! | cene na kos
Količinski popusti 2 3 ali 4 5 ali več
Miška Logitech M280 Wireless, brezžična, črna - v kompletu ceneje.