Konvektorski radiator Mill CO2200MECMAX, 2200 W, belo jeklo
Barva: bela.
Moč: 2200 W.
Ogrevanje: 3 stopnje (1000 / 1200 / 2200 W).
Napajanje: 220 - 240 V ~ 50 / 60 Hz.
Dimenzije: 62,0 x 24,5 x 38,5 cm.
Garancija: 60 mesecev.
Proizvajalec: Mill.
Oznake izdelka: radiator, jeklo.
Na zalogi | Dobava: ~ 1 dan
Želite brezplačno dostavo?
Brezžična optična miška Logitech z naprednim Unifying sprejemnikom.
Cena z DDV
ali
plačajte po obrokih z .
Pošlji povpraševanje
Kupite več kosov in privarčujte! | cene na kos
Količinski popusti 2 3 ali 4 5 ali več
Miška Logitech M280 Wireless, brezžična, črna - v kompletu ceneje.